Житомирская область: весенний нерестовый запрет 2021

Весенний нерестовый запрет приведён только для ознакомления с датами и правилами рыбалки в нерестовый период прошлого года.

Узнайте прогноз клёва в Житомирской области.


НАКА3УЮ:

1. Встановити весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах Житомирській області у такі строки:

  • на річках та їх притоках з 1 квітня по 20 травня;
  • на водосховищах та ставках з 1 квітня по 10 червня;
  • у новостворених водних об'єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об'єктів (в межах діяльності управління) з 1 квітня по 30 червня (включно).

2. Заборонити всякий лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню в період виношування ікри, личинок першої і другої линьок з 1 квітня по 20 червня і з 15 липня по 5 вересня.

3. Заборонити в терміни, вказані в п.1 наказу, пересування будь-яких плавзасобів, що належать громадянам та організаціям, на місцях, оголошених органами рибоохорони нерестовищами, за винятком суден державних органів, що здійснюють патрульну службу. Крім цього заборонити в нерестовий період на акваторії водосховищ і річках проводити гідромеханізовані, днопоглиблювальні, вибухові та інші роботи, добування будівельних матеріалів.

4. Дозволити любительський і спортивний лов риби на період заборони з берега, за межами місць нересту та в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок, однією поплавковою або донною вудками з одним гачком і спінінгом з блешнею. Користувачам водойм позначити місця для любительського рибальства.

5. Провести трьохмісячник охорони рибних запасів у водоймах області з 1 квітня по 30 червня.