Винницкая область: весенний нерестовый запрет 2021

Весенний нерестовый запрет приведён только для ознакомления с датами и правилами рыбалки в нерестовый период прошлого года.

Узнайте прогноз клёва в Херсонской области.


НАКАЗУЮ:

1. Встановити терміни заборони на промислове і любительське рибальство в рибогосподарських водних об'єктах Дніпровсько-Бузької естуарної системи в зоні контролю Херсонрибоохорони:

  • р. Дніпро і р. Інгулець - з 10 квітня по 15 червня;
  • у Дніпровському лимані - з 05 квітня по 05 червня;
  • у всіх інших - з 01 квітня по 30 червня.

2. Дозволити любительський лов риби у період заборони На здійснення любительського та спортивного рибальства, в терміни визначені пунктом 2 цього наказу, на умовах загального використання, однією поплавковою вудкою з одним гачком або спінінгом з берега, з дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства, в місті Херсон з набережьшх по проспекту Ушакова та біля парку Слави; в містах Н. Каховка, Олешки, Гола Пристань з набережних в районі міських пристаней; вздовж всіх інших населених пунктів і данних кооперативів з берега в межах ділянок акваторій, визначених наказом Херсонрибоохорони від 12.06.2014 № 64 «Про визначення рибогосподарських водойм (їх ділянок) для здійснення любительського і спортивного рибальства в зоні контролю Херсонрибоохорони на умовах загального використання» зі змінами згідно Наказу Херсонрибоохорони від 24.06.2016 № 42, за винятком нерестових ділянок, визначених наказом Херсонрибоохорони від 21.03.2021 № 19 «Про визначення нерестових ділянок на рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю Херсонрибоохорони у 2021 році».

3. Дозволити з 01 травня по 15 червня 2021 року проводити любительський лов оселедця та пузанка з човнів Однією вудкою або спінінгом, оснащеним підвіскою типу «самодур», з дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства, на акваторії по правому березі річки Дніпро від урізу води вглиб водойми до 100 м від лісгоспу с. Антонівка вниз за течією до пляжу «Лілея» м. Херсона (за винятком ділянки, яка складає 220 м по обидві сторони від центру мосту та міських пляжів).

4. Заборонити пересування плавзасобів у заборонених для рибальства зонах (за винятком установлених суднових ходів), а на ділянках, оголошених наказом Херсонрибоохорони від 21.03.2021 № 19 «Про визиачення нерестових ділянок на рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю Херсонрибоохорони у 2021 році» нерестовищами в період нересту, заборонити пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Користувачам водних біоресурсів, які здійснюють рибогосподарську діяльність на водоймах в зоні контролю Херсонрибоохорони, зняти з промислу знаряддя лову, заборонені для використання в місцях та у терміни, визначені пунктом 1 цього наказу.

6. Начальнику відділу оперативної роботи, начальнику відділу охорони водних біоресурсів, державним інспекторам відділу охорони водних біоресурсів Херсонрибоохорони:

  • 1) забезпечити належну охорону водних біоресурсів під час їх природного відтворення;
  • 2) за заявами користувачів водних біоресурсів опломбувати промислові знаряддя лову;
  • 3) щоденно проводити візуальний моніторинг за ходом нересту риби та інших водних біоресурсів, про що інформувати відділ іхтіології та регулювання рибальства Херсонрибоохорони.

7. Начальнику відділу іхтіології та регулювання рибальства Херсонрибоохорони:

  • 1) повідомити користувачів водних біоресурсів про встановлення весняно-літньої заборони на промислове рибальство в рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю Херсонрибоохорони у 2021 році;
  • 2) повідомити громадськість шляхом офіційного оприлюднення цього наказу в газеті “Наддніпрянська правда" та розміщення на веб-сайтах Херсонрибоохорони, Державного агентства рибного господарства України та Херсонської обласної державної адміністрації;
  • З) інформацію про хід нересту надавати до Державного агентства рибного господарства України у встановлені терміни.

8. Начальнику відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності - головному бухгалтеру Херсонрибоохорони забезпечити оплату розміщення об'яви про встановлення заборони згідно з наданим розрахунком.