Сумская область: весенний нерестовый запрет 2017

Весенний нерестовый запрет приведён только для ознакомления с датами и правилами рыбалки в нерестовый период прошлого года.

Узнайте прогноз клёва в Сумской области.


НАКАЗУЮ:

1. Заборонити промислове та любительське рибальство на періоц нересту риб і розмноження інших ведних біоресурсів у рибогосподарських в0доймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, у такі строки:

  • у всіх річках та їх кореневих водах - з 01 квітня по 20 травня включно;
  • у всіх водосховищах - з 01 квітня по 09 червня включно;
  • у придаткових водоймах -з 01 квітня по 30 червня 2021 року включно.

2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 30 червня 2021 року включно.

З. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, прядаткові водойми та інші рибогосподарські водні об'єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, крім тих, що знаходяться в межах населеного пункту, де дозволяється любительський лов риби з берега однією поплавкою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом.

4. На водних об'єктах в період нересту забороняється використання плавзасобів оснащених Двигунами, за винятком суден контролюючих органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об'єктах та в прибережних захисНих смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

6. Відділу іхтіології та регулювання рибальства довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та сповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, інтернет-видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняне-літньої заборони на лов водних біоресурсів.

7. Відділу іхтіології та регулювання рибальства, відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» забезпечити здійснення заходів д проведенню тримісячника з охорони водних біоресурсів; систематично вести спостереження за нерестом.

8. Інспекторському складу надавати щомісячно до 1 числа відділу іхтіології та регулювання рибальства інформацію про хід нересту на водних об'єктах області.

9. Контроль за виконанням цього наказу лишаю за собою.